Skupianie się na pragnieniu jakie powstało w wyniku kontrastu

Abraham Hicks: Jedynym powodem, dla którego to co robi ktoś inny, czy pragnie, czy wierzy gra rolę w twoim życiu, ponieważ to obserwujesz.

Kiedy obserwujesz coś, co nie współbrzmi z tym kim naprawdę jesteś, to masz EMOCJONALNĄ ODPOWIEDŹ, która jest twoim przewodnikiem (wskazówką), mówiącym ci, że to na czym się aktualnie koncentrujesz nie współgra z tym kim jesteś – (dop. Elżbieta: dlatego czujesz negatywne emocje). Oczywiście masz WOLNĄ WOLĘ, możesz koncentrować się na tym dalej i dalej czuć się źle. 

Jak zmienić swoje przekonania na bardziej pozytywne? A czymże jest przekonanie? To NAWYK MYŚLOWY, tylko tyle. Masz możliwość, w każdym momencie modyfikowania KAŻDEGO PRZEKONANIA.

  • Afirmuj w pozytywnym stanie samopoczucia, TRENUJ SIĘ W TYM pozytywnym stanie poczucia, aż ten pozytywny stan poczucia stanie się dla ciebie nowym przekonaniem.

Dlaczego przekonania tak wolno się zmieniają? Ponieważ większość ludzi, oferuje swoje wibracje WYŁĄCZNIE na podstawie tego co obserwują, a co obserwują? CZAS PRZESZŁY. Jeżeli to już się zmanifestowało, to PRZESZŁOŚĆ (dop. Elżbieta: Wibracyjna przeszłość. To manifestacja energii jaką wcześniej oferowałeś/aś w przeważającej mierze, więc szaleństwem jest na podstawie PRZESZŁEJ ENERGII, która się zmanifestowała określać to „jakie jest moje życie”)
Najpierw jest myśl, potem emocjonalna odpowiedź na nią – Twoim zadaniem jest wyćwiczenie się w radosnym stanie bycia.

Kontrast jest potrzebny, ponieważ daje ci możliwość SKUPIENIA SIĘ. Potrzebujesz go by wiedzieć czego chcesz. Jeśli nie wiesz CZEGO NIE CHCESZ, nie wiesz również CZEGO CHCESZ. Eksploracja kontrastu jest ogromnie korzystna. To najlepsza opcja rozwoju!

DOWIEDZ SIĘ: “Jak Być W Harmonii 24 godz/h Nawet Wtedy Gdy Otaczają Cię Negatywne Sytuacje, Złośliwi Ludzie I Nie Masz Jeszcze Tego Chcesz” Więcej >


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *