Wszystko co cię ogranicza może przyspieszyć Twój rozwój

W dniu kiedy zdałam sobie sprawę z tego, iż tak naprawdę na każdym kroku otacza mnie negatywna iluzja, poczułam smutek i złość. Co to ma znaczyć!

Jestem tylko trybikiem w maszynie garstki ludzi, którzy zarządzają tym światem, nie chcę tego!! Byłem zła, wkurzona, wściekła! Poczułam niesprawiedliwość. Jednak wraz z uspokojeniem umysłu, przyszły odpowiedzi na temat systemu Matrix’a.

W mojej głowie, pojawiały się takie oto myśli od mojej Wyższej Jaźni, dały mi one poczucie spokoju i zrozumienia. Dlaczego nie warto dawać swojej energii iluzji Matrix’a>

Przeczytaj także

  1. Pracuj, kupuj, zżeraj, konsumuj, umieraj…
  2. Nadszedł czas przebudzenia!
  3. Matrix to system kontroli mas, to utrzymywanie ludzi w niewiedzy o prawdziwej naturze człowieka. Jak “wylogować się” z matrix’a?
  4. Łatwiej oszukać ludzi, niż przekonać ich że zostali oszukani….
  5. Fluor ogłupia i obniża Twoją inteligencję

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>