Geniusz tkwi w prostocie

Droga Elu ! Pragnę Ci z całego serca podziękować za to krótkie choć bardzo treściwe szkolenie. Od jakiegoś czasu jestem na tropie Prawa Przyciągania, ale do tej pory nikt z tak zwanych nauczycieli nie potrafił do mnie dotrzeć. Nie od dziś wiadomo ,że geniusz tkwi w prostocie i za Twój właśnie geniusz przekazywania wiedzy jestem niezmiernie wdzięczny. Polecam ten kurs każdemu niezależnie od płci , wieku, stanu cywilnego czy stanu posiadania.

Gorąco pozdrawiam i do kolejnego „spotkania” Andrzej J.


Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *