Silny kop energetyczny i wzmacniacz energii :) To super kurs!

Droga Elu, Twój kurs “100 dni motywacji” jest naprawdę wspaniały. Daje silnego kopa energetycznego i nie pozwala na popadnięcie w marazm w jesienno-zimowe dni. Twoje rady, pomysły i sposób prezentacji bezpośrednio przemawiają do nas, uczestników kursu i są takie powiedziałabym “na wymiar” nic dodać nic ująć – kapsułki szczęścia i radości w skrzynce mailowej. Bardzo cenię sobie afirmacje i kolorowe “wzmacniacze” energii i motywacji. To super kurs !!! Wielkie dzięki. Pozdrawiam Agata

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >

Przeczytaj także

  1. Przeczytałam wiele książek i NIC, a tu od pierwszego dnia było wszystko zrozumiałe i proste. TO SUPER KURS.
  2. Dzięki czakrom, w każdej sekundzie trwa twój energetyczny dialog z Wszechświatem
  3. Rewelacyjny dla każdego, kto chce zmienić swoje życie!
  4. Jestem zachwycona tym kursem i na pewno skorzystam z innych. To niesamowite ile człowiek skupia się na braku zamiast na tym tego czego chce i za co jest wdzięczny :-)
  5. Geniusz tkwi w prostocie

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>