Negatywna energia wyniszcza Twoje pole energetyczne

Wszystko jest energią:

* Miejsca, w których przebywasz gromadzą energię,
* Rzeczy, których dotykasz gromadzą energię,
* Ludzie, których mijasz na ulicy emanują energią,

aura2

Często jest to negatywna i ciężka energia, a Ty ją odbierasz i nieświadomie kumulujesz. Negatywna energia wyniszcza Twoje pole energetyczne! Wysysa z ciebie energię! Negatywne słowa i myśli tworzą wibracyjny wzorzec energii, który przyciąga do ciebie więcej negatywnych myśli,zdarzeń, ludzi, lęków, kłótni! Nieświadomie nakręcamy tą maszynę negatywnej energii, która istnieje dla tego, że dajemy jej swoją uwagę! Czas się odciąć od negatywnych wpływów.

Aby chronić swoją energię stworzyłam talizman z dwóch bardzo silnie energetycznych kamieni. Poznaj talizman ochronny > https://pozytywnysklep.com/kategoria-produktu/talizmany/talizmany-ochronne/


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *