Dostrzegam w innych to co mogę obdarzyć uznaniem i docenieniem

1

Przeczytaj także

  1. 100 dni motywacji: “Znajomi zaczynają pytać co się wydarzyło, że wciąż mam tak wspaniałe samopoczucie!”
  2. Twoje marzenia mogę spełniać się z łatwością
  3. Błędne przekonanie nt. prawa przyciągania – nie mogę doceniać tego co mam teraz
  4. Jak kierować swoją uwagą, kiedy nie mogę sobie AKTUALNIE na wszystko pozwolić?
  5. Czy mam szczegółowo precyzować jeden konkretny cel dopóki on się zmaterializuje czy mogę wizualizować jednocześnie kilka obszarów życia?

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>