Muzyka jako pigułka relaksacyjna dla Twojego zmęczonego umysłu

Codzienność zmusza nasz umysł do ciągłego wysiłku. Wytężona praca, stres, walka z nękającymi nas problemami i konieczność ich ciągłego rozwiązywania…. Umysł potrzebuje czasem odpoczynku, swego rodzaju pigułki relaksacyjnej.

Dziś czas na muzykoterapię :)

1. RELAKS I WYCISZENIE > Utwór do ściągnięcia na twój komputer

2. WYCISZENIE > Utwór do ściągnięcia na twój komputer

3. RELAKS I ODPRĘŻENIE > Utwór do ściągnięcia na twój komputer

4. USPOKAJAJĄCA MELODIA > Utwór do ściągnięcia na twój komputer

5. RELAKSACYJNA MELODIA > Utwór do ściągnięcia na twój komputer

Przeczytaj także

  1. Zwiększ poziom energii poprzez zakotwiczenie umysłu w teraz. TECHNIKA
  2. Jakieś 3 lata temu skorzystałam z Twojego kursu PP. Mam odwagę robić rzeczy, o których wcześniej myślałam z pożądaniem!!
  3. Twoje szczęście TERAZ jest powodem Twojego szczęścia W PRZYSZŁOŚCI
  4. To jest istotą twojego pojawienia się tutaj
  5. Ilekroć zauważysz, że odzywa się w tobie coś negatywnego, potraktuj to nie jak porażkę, lecz jak pożyteczny znak, który mówi ci: „Zbudź się. Wyskocz z umysłu. Bądź obecny”

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>