Część piąta – Przestrzeń to tylko konstrukcja, wywołująca wrażenie, że istnieją odrębne przedmioty.

(…) Twój własny umysł, tworzy różnorodne możliwości w podświadomości.
Superpozycje możliwości znajdują się w twojej podświadomości.
Możesz nie być ich świadomym, ale one istnieją, w superpozycji różnych możliwości, które po chwili SPROWADZĄ SIĘ DO JEDNEGO, projektu czy planu na przyszłość.(…)

Prapradziadkiem kwantowej dziwaczności jest SPLĄTANIE.”
Jeśli odwracalność strzałki czasu, niweczy pojęcie czasu, to splątanie ROZBIJA NASZE DOŚWIADCZENIE PRZESTRZENI.
Dwa przedmioty, dwa elektrony STWORZONE RAZEM SĄ SPLĄTANE -> WYŚLIJCIE JEDNE NA DRUGI KONIEC WSZECHŚWIATA, a teraz zróbcie coś z jednym z nich, a drugi zareaguje NATYCHMIAST, N A T Y C H M I A S T.

Zatem, albo informacja porusza się z nieskończoną szybkością, albo w rzeczywistości SĄ ONE WCIĄŻ POWIĄZANE ZE SOBĄ, SĄ SPLĄTANE A PONIEWAŻ WSZYSTKO ZOSTAŁO SPLĄTANE W MOMENCIE WIELKIEGO WYBUCHU, OZNACZA TO ŻE NADAL WSZYSTKO SIĘ STYKA.

Przestrzeń to tylko konstrukcja, wywołująca wrażenie, że istnieją odrębne przedmioty.

W licznych amerykańskich laboratoriach można obecnie zobaczyć obiekty, które są wystarczająco duże, by ujrzeć je gołym okiem, A KTÓRE ZNAJDUJĄ SIĘ W DWÓCH MIEJSCACH JEDNOCZEŚNIE, można to nawet sfotografować.

Przypuszczam, że gdyby pokazać komuś takie zdjęcie powiedziałby ” Świetnie, tu jest ładna plamka kolorowego światła – tu jest jeden jej kawałek, a tu drugi więc jest to zdjęcie dwóch kropek. O co tyle krzyku??(…)

W normalnych warunkach, kiedy pojedynczy obiekt zostanie wykryty, ZNAJDUJE SIĘ W JEDNEJ POZYCJI.
Jednak stworzono już stany materii, w których obiekty mogą znajdować się w różnych pozycjach równocześnie, nie tylko w dwóch ale nawet i w 3000 pozycji.(…)

Są one pojedynczymi funkcjami falowymi, to znaczy są pojedynczymi cząstkami, ale nawet jeśli są pojedynczą funkcją falową, to ta pojedyncza funkcja falowa obejmuje RÓŻNORODNE POŁOŻENIE.
Mówisz ” Spójrz do komory, możesz ją tam zobaczyć!”
„Widzę tam dwie rzeczy”
” Nie. Nie. To nie są dwie rzeczy. To jedna rzecz. TA SAMA RZECZ W DWÓCH MIEJSCACH.”

Rzecz w tym, że to nadal jest pojedyncza funkcja falowa,  a nie 3000 oddzielnych funkcji. TO JEDNA FUNKCJA FALOWA, WIĘC JEST TO JEDNA CZĄSTECZKA!!!(…)

Jedna cząsteczka w 3000 różnych położeniach!!!!!!!

Gdyby zważyć jedną z nich, to czy ważyłaby 13000? NIE MOŻNA ZWAŻYĆ JEDNEJ Z NICH! Dlaczego? BO TO TYLKO JEDNA CZĄSTECZKA!
(…) To jedna funkcja falowa. To jeden obiekt.

Fragment What The Bleep!? Down The Rabbit Hole

 

 


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *