Chodzi oto by być miłością

Miłość powinna być jak oddychanie. Powinna być po prostu jakością w Tobie, gdziekolwiek jesteś, z kimkolwiek jesteś. Nawet jeśli jesteś sam, miłość wciąż przelewa się przez Ciebie. Nie chodzi o to, by być w kimś zakochanym – chodzi oto by być miłością.

~ Osho

być miłością

Przeczytaj także

  1. Radość automatycznie podąża za miłością niezależnie od tego, czy jest ona odwzajemniona, czy nie, czy druga osoba podziela ją, czy nie.
  2. Gdy prawdziwie kochamy siebie, promieniujemy miłością do całego życia na ziemi
  3. O co chodzi w świadomym tworzeniu?
  4. 10. O co chodzi w wybaczaniu i dlaczego jest ono ważne dla Twoich marzeń?
  5. Jesteś tutaj, ponieważ egzystencja potrzebuje cię taką, jaką jesteś

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>