Własna ziemia

Kiedy kurz opadnie, część ludzi uświadomi sobie, jakim luksusem jest kawałek swojej ziemi. Myślę, że w codziennym pędzie mało, kto o tym myślał, ale teraz widać co jest naprawdę ważne. Nie galerie i sklepy modowe, ale właśnie ziemia, na której może rosnąć jedzenie i można czerpać siłę z otaczającej przyrody.

Uwielbiam dbać o mój ogród i czerpać siłę z połączenia z Gają. Dobrze to robi czakrze podstawy, która jako pierwszy ośrodek energetyczny kształtuje się po narodzinach.

Czakra podstawy ładuje wszystkie czakry, przesyłając pobraną energię coraz wyżej i wyżej. Jest ona podstawą do życia na tym fizycznym planie. Jej dysharmonia odbija się na każdym kolejnym centrum energetycznym, dlatego praca z nią jest tak ważna.

Więcej o technikach pracy z czakrą podstawy, opisałam w tym artykule >

Własna Ziemia

Przeczytaj także

  1. Odczuwam silną więź z Matką Ziemią
  2. Podróż z energiami – praca z czakrą podstawy
  3. Czy noworodek ma AKTYWNE CZAKRY?
  4. Wróciłem do ćwiczeń, znalazłem pracę, której chciałem i czuję wspanialszy kontakt z Matką Ziemią niż kiedykolwiek :)
  5. Jak zrównoważyć energię czakry podstawy?

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>