Energio służ mi

Teraz i zawsze :) Energio służ mi, w zgodzie z moim Najwyższym Dobrem

Prawo Przyciągania w 30 przykazaniach > https://pozytywnysklep.com/produkt/30-przykazan-prawa-przyciagania-stosuj-je-i-zmien-swoje-zycie/

to czego potrzebuję

Przeczytaj także

  1. Myślę, że PROŚCIEJ się nie da wyjaśnić o co chodzi w tym przyciąganiu :-)
  2. U moich kursantów, jak zwykle wszystko doskonale się układa! :)
  3. Energio służ mi, w zgodzie z moim Najwyższym Dobrem
  4. Bądź głównym bohaterem w swoim życiu
  5. Niezapisane cele są jedynie złudzeniem

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>