Zmień słownictwo, a zmienisz swoje życie

W ilu sprawach pomoże Ci potężna energia kamieni? > https://pozytywnysklep.com/2019/08/03/w-ilu-sprawach-pomoze-ci-potezna-energia-kamieni/
10806396_766160040098311_7671668444374049071_n (1)

Przeczytaj także

  1. Jeśli zmienisz swoje wnętrze, zmieni się wszystko wokół
  2. Zmień oczekiwania, a zmienisz wszystko
  3. Podwyższanie energii Biopola
  4. Używaj słów, które sprawiają, że czujesz się silny
  5. Tworzenie świetlanej przyszłości

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>