Możliwość wyboru jest darem

Nie ma lepszej możliwości rozwoju, niż bycie tam, gdzie posiada się wolną wolę, a rzeczywistość dopasowuje się do dominującej energii jaką oferujesz.

Wysokowibracyjne bransoletki, które tworzę > https://pozytywnysklep.com/kategoria-produktu/bransoletki-energia-naturalnych-kamieni/

15f2a1d53126b4e4a7781e6b0ad4c1b7

Przeczytaj także

  1. Oczekuj najlepszego
  2. Wszyscy widzą…
  3. Używaj słów, które sprawiają, że czujesz się silny
  4. Zapomnij kim kazano Ci być
  5. Odpuszczam “ciśnienie”, które mam w sobie

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>