Wysłucham Cię….zawsze…

Piękne! <3 Chcę, aby moje dzieci znały to na pamięć i w przyszłości wiedziały, że zawsze mogą wrócić do domu, do kochającej mamy, która ich wysłucha i ogrzeje matczyną miłością, pomimo tego że w ich życiu może obecnie szaleć burza.

JESTEM – to największy dar jaki możemy dać drugiej osobie.

Przeczytaj także

  1. Cudownie jest publikować takie wpisy
  2. Pozytywne afirmacje mojej uczennicy
  3. Bob Proctor – możemy uruchomić pozytywne bądź negatywne wibracje.
  4. Radość automatycznie podąża za miłością niezależnie od tego, czy jest ona odwzajemniona, czy nie, czy druga osoba podziela ją, czy nie.
  5. 11. THE OPUS (DZIEŁO) – Przez całą naszą drogę powinniśmy podążać w kierunku, który powoduje że się rozszerzamy.

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>