Afirmacja dla czakry korony “Boskość jest we mnie”

Afirmacja dla czakry korony “Boskość jest we mnie”. Czym charakteryzuje się osoba, u której przepływ energii przez czakrę korony jest zaburzony? Zrób test swojej CZAKRY KORONY >
boskosc

Przeczytaj także

  1. Afirmacja dla czakry podstawy: “Czuję się chciany na tym świecie”
  2. Afirmacja dla czakry sakralnej “Mam mnóstwo fantastycznych pomysłów”
  3. Afirmacja dla czakry gardła “Jestem śmiała, otwarta i przyjacielska”
  4. Afirmacja dla czakry 3 oka “Dostrzegam więcej. Widzę więcej”
  5. Afirmacja dla czakry splotu słonecznego “Chcę. Umiem. Potrafię. Mogę!”

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>