Żaden deszcz nie może trwać wiecznie

Żaden :)
——–
Poznaj proces tworzenia i wprowadzania harmonii w Tu i Teraz https://www.maszke.pl/2018/09/proces-tworzenia-i-wprowadzania-harmonii-w-tu-i-teraz/

2c96cdd048d749c6532d84beecb97deb

Przeczytaj także

  1. Czakry pobierają energię z otoczenia i wysyłają w świat zewnętrzny TWOJĄ częstotliwość energii.
  2. Żaden wampir energetyczny już jej nie nęka. Jednym słowem, bransoletka rewelacja.
  3. Cała Twoja moc, cała Twoja energia jest TU I TERAZ
  4. Żyć wiecznie
  5. Bądź szczęśliwy niezależnie od innych

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>