Nikt nie chce bólu…

Jak więc wykorzystać doświadczany kontrast, aby przybliżyć się do swoich pragnień???
——
Odpowiedź odnajdziesz w tym artykule > https://www.maszke.pl/2014/11/wykorzystaj-kontrast-do-manifestacji-swoich-marzen/

1456560_797983996915915_7352858111262909229_n

Przeczytaj także

  1. Za co i kto mnie tak karze?
  2. Wzajemny rozwój poprzez obserwowanie doświadczeń
  3. Dlaczego warto myśleć o tym co masz?
  4. Aj ten kontrast…boli, boli, ale jak rozwija! :)
  5. Nikt jeszcze nie był taki jak ty, i nikt po tobie taki już nie będzie. Jesteś jedyna w swoim rodzaju, nieporównywalna z nikim.

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>