Anioł stróż

Drogie Panie, dla tych które potrzebują dziś anioła – podsyłam zdjęcie
—————–
A dla tych, które potrzebują wsparcia każdego dnia, polecam TALIZMAN ANIELSKI > https://pozytywnysklep.com/produkt/talizman-anielski/

ba1c7c81bbc89826b2b89c0e9764638d

Przeczytaj także

  1. Wdzięczność otwiera wrota dla wszelkich wspaniałości
  2. Pragnienia, cele – > uwielbiam je wyznaczać i podążać w ich kierunku!
  3. Power dla: pola ochronnego, bogactwa, systemu energetycznego
  4. Związek jest jak dom…
  5. Moc talizmanu ANIELSKIEGO

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>