Pomnażasz wszystko na czym się skupiasz

Możesz skupić się gdzie tylko chcesz, na czym tylko chcesz. To od ciebie zależy czy Twój umysł szuka powodów, by czuć się dobrze,czy może szuka powodów, by czuć się źle…..Ludzie szukają wciąż i wciąż wymówek dlaczego to nie mogą czuć się dobrze, a tylko oni mogą postanowić, że zaczną koncentrować się na tym co daje im dobre uczucia.

Każdy dzień daje nową szansę, właściwie to każda chwila. Tylko od nas zależy czy zwrócimy swoją uwagę na coś co da nam dobre odczucia, a tym samym pozytywne przyciąganie, czy też będziemy zasilać swoją uwagą negatywne aspekty, które wciąż utrzymują nas w spirali negatywnych okoliczności.

10603620_786770014703980_790522597470621831_n


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *