Łatwo jest być w stanie przyzwalania na napływ wspaniałości

Zapraszam na artykuł: Szalenie prosta i skuteczna technika podwyższania wibracji
podwyższanie wibracji (2)

Przeczytaj także

  1. Einstein – realizacja pragnień
  2. Afirmacja: Pozwalam sobie osiągnąć bogactwo łatwo, szybko i przyjemnie
  3. Łatwo jest tworzyć swoje przyszłe doświadczenia, jednak najpierw trzeba nauczyć się zarządzać energią jaka przepływa przez nas.
  4. 2. Dlaczego jedne marzenia spełniają się łatwo, a inne nie?
  5. Postrzegajcie siebie takimi, jakimi chcielibyście być, a tak się stanie

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>