Dziękuję za wolność myśli

Dziękuję za wolność myśli. Nie ma większej możliwości rozwoju, niż ta, w której mogę dowolnie wybierać aspekty, które obdarzę swoją uwagą i które poprzez to przejawię w swojej rzeczywistości. Za to właśnie jestem wdzięczna w dniu dzisiejszym :) Dziękuję, dziękuję, dziękuję!

wolnośćmyśli

Przeczytaj także

  1. Dziękuję za to, że świadomie wyrażam uznanie
  2. Dziękuję za świadomość tego co odczuwam
  3. Dziękuję za moją mapę marzeń
  4. Tylko ja decyduję
  5. Pozytywne afirmacje mojej uczennicy

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>