Silny talizman ochronny

Nigdzie nie ruszam się bez talizmanu ochronnego.
Każde miejsce, oprócz bycia pośród drzew (las), zasysa naszą energię osobistą. Silna aura to podstawa, od której należy zacząć.

Z wielką przyjemnością przedstawiam:

~ Talizman ochronny damski
~ Talizman ochronny męski

talizmanochronnydamskimęski

Przeczytaj także

  1. Osobista tarcza ochronna
  2. Talizman podnoszący wibracje serca
  3. Talizman ochronny: “On naprawdę działa!”
  4. Talizmany które zamówiłam są wspaniałe!
  5. Prosty sposób na bycie szczęśliwym

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>