Pokochaj tą grę

Pokochaj tą grę! W jakimkolwiek punkcie życia obecnie jesteś, powiedz życiu TAK! Tak – akceptuje. Tak – przyjmuję to, a żadne destrukcyjne wahadła, nie będą już miały nad tobą kontroli
http://prawo-przyciagania.maszke.pl/

pokochaj-siebie-oto-5-sposobow-ktore-ci-w-tym-pomoga

Przeczytaj także

  1. Rozwój dzięki negatywnym doświadczeniom
  2. Plan na dziś
  3. Po pierwsze pokochaj siebie
  4. Zachowanie innych to ich rzeczywistość i ich twory
  5. Prawo rytmu według filozofii hermetycznej

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>