Chcę tu być

Och to wielki, naprawdę wielki eksperyment! Chcę żyć, doświadczać, zmieniać, ulepszać, upadać, podnosić się, chcę tu być! Nigdy wcześniej nie czułam, że tak bardzo chcę żyć jak teraz, właśnie teraz. Z moim mężem, z moim synem – wszyscy razem tu i teraz <3

1636-zycie

Przeczytaj także

  1. Bob Proctor – to ja dyktuję to co chcę myśleć i to co chcę zobaczyć
  2. CHCĘ ŻYĆ Z CAŁYCH SIŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. Talizman ochronny: “Po założeniu bransoletek poczuliśmy z mężem przypływ dobrej energii, aż się chce żyć”
  4. Jestem zachwycona tym kursem i na pewno skorzystam z innych. To niesamowite ile człowiek skupia się na braku zamiast na tym tego czego chce i za co jest wdzięczny :-)
  5. Zawsze wiedzialam, ze chce zmienic swoje postrzeganie rzeczywistosci, ale nigdy nie wiedzialam jak

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>