Zdania i zdjęcia emanujące obfitością

Niechaj żyje WIBRACJA BOGACTWA! :) Aby fizycznie doświadczać, musisz być wibracyjnym odpowiednikiem. To czym w przeważającej mierze wypełniasz umysł, manifestuje się w formie namacalnego doświadczenia. Wypełniam dziś mój umysł dostatkiem, bogactwem, luksusem. Ty też to zrób – to mają być przeróżne zdjęcia, nie tylko pieniędzy. Wybierz takie, która dają Ci poczucie WSZECH-DOBROBYTU :)

Cały dostatek tego świata jest dla mnie dostępny. To co piękne jest we mnie i na zewnątrz mnie

Jestem kobietą sukcesu. Moja mentalność bogactwa, przyciąga do mojego fizycznego doświadczenia to co najlepsze

Elegancja, luksus, harmonia, spokój – te uczucia pielęgnuję w sobie. Mam silne przekonanie, iż zasługuję na doświadczanie wszelkiego dobra.

Korzystam Z WDZIĘCZNOŚCIĄ ze wszystkiego co dane jest mi doświadczać.
W każdej chwili wyszukuje tego co mogę docenić. Moja wdzięczność za to co mam JUŻ TERAZ, przyciąga do mnie jeszcze wspanialsze doświadczenia.

Wypełniam mój umysł zdjęciami pięknych miejsc i przyciągam je do mojego doświadczenia.

Wyobrażam sobie jak doświadczam z radością wspaniałości tego świata,
a te cudowne przeżycia zostają mi podarowane. Życie mnie rozpieszcza, ponieważ myślę o nim w kategoriach dostatku.

Luksusem w moim życiu jest CZAS. Mnóstwo czasu na cieszenie się życiem, cieszenie się BYCIEM. Beztroski relaks, odpoczynek

Wszystkiego jest pod dostatkiem. Odnajduje radość i szczęście

Życie jest cudem! Mateczka Ziemia w każdej chwili daje nam pożywienie.
W KAŻDEJ CHWILI, w każdym zakątku świata….


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *