Wszystko jest w ciągłym ruchu

Wszystko jest w ciągłym ruchu….
Tak często o tym zapominamy. Wiele rzeczy, wydaje nam się stałych, a patrząc chociażby na nas samych – codziennie rosną mi paznokcie i włosy. Cały czas bije serce. Cały czas zachodzą przeróżne procesy w środku mojego ciała. Cały czas moja skóra wymienia się na nową. Wszystko jest w ciągłym ruchu.

Wszystko jest w ciągłym ruchu…

* Gorąca herbata stygnie
* Lód się topi
* Serce bije
* Mokre pranie schnie
* Rośliny rosną

itd. Przykładów można by mnożyć w nieskończoność. Wszystko płynie, porusza się, zmienia, przeobraża. Ty także.

Zmiany w okolicznościach zewnętrznych jakie doświadczamy, mają ogromny związek z myślami, które na co dzień wzbudzamy. Problem braku widocznych zmian wynika z tego, że w dominującej mierze wzbudzamy wciąż podobne myśli, używamy podobnych słów, więc nasz energetyczny wzorzec, którym w dominującej mierze emanujemy, będzie wciąż zamieniał się w to samo doświadczenie…

Wszelkie zmiany w Twoim własnym, subiektywnym świecie – zaczynają się ode ciebie! :)
Pamiętaj nic nie jest stałe.

EWolna

Przeczytaj także

  1. Medytacja w ruchu – taniec – fala, jako wejście w błogosławiony stan świadomości
  2. Jak odczuwasz rozpad starej energetycznej struktury?
  3. Dlaczego ludzie nie spełniają swoich marzeń?
  4. Jak przebudzić się, gdy od 2 lat nie ma się pracy i dochody takie, że nie da się za nie przeżyć
  5. The Secret – Myśli stają się rzeczami

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>