Wizualizując wyznaczam nowy cel i zmieniam energię

Zaparzyłam rano herbatę i rozmyślałam nad wizualizacją. Cóż za silne, a jakże rzadko, ŚWIADOMIE używane narzędzie. Wizualizując wyznaczam nowy cel i zmieniam energię, ponieważ swoją uwagą zasilam coś INNEGO NIŻ DO TEJ PORY. I love it!

Życie zawsze wspiera moje wybory. Te (pozornie) złe i te dobre. Te, które wydają mi się dysharmonijne i te, które dają pełną harmonię, dlatego tak ważne jest, aby moje wybory były świadome i celowe, dlatego tak ważne jest, aby to na czym się koncentruję było tym, czego pragnę. Celem życia jest radość, zawsze EFEKTEM KOŃCOWYM będzie radość, więc koncentruje się na UCZUCIU RADOŚCI.

Odczuwam radość życia. Uwielbiam uczestniczyć w ludzkich aspektach życia. Czerpie przyjemność z używania zmysłów. Przyjemność, radość, docenienie, zachwyt! Im dłużej doświadczam życia, tym bardziej widzę jak ważne są świadome intencję, świadome POLECENIA DLA ENERGII, więc:

Niechaj Życiodajna Energia płynie swobodnie przez moje ciało, manifestując się w postaci najwspanialszych doświadczeń <3

Elżbieta Wolna

 

Przeczytaj także

  1. A jak wygląda Twój dialog na początku każdego dnia?
  2. Świadoma i celowa intencja, kierunkuje twoją energię i przyciąga pomoc aniołów
  3. Część pierwsza – MUSIMY WYKROCZYĆ POZA ZMYSŁY, ŻEBY STWORZYĆ NOWY PARADYGMAT
  4. Jak przetransformować energię złości w energię troskliwości, zrozumienia, współczucia
  5. Zmieniam siebie..

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>