Świadomość myśli i słów

Świadomie i celowo trzeba wzbudzać w sobie motywujące, pozytywne myśli i słowa! Moje życie, kształtuje się zgodnie z energią myśli i słów jakich używam. Ważne więc, aby celowo i świadomie wzbudzać w sobie myśli i słowa, które będziemy odczuwali pozytywnie. Bardzo ważna jest świadomość tego co mówimy, jak mówimy. Zdarza mi się złapać na używaniu słów czy zwrotów, które nie mają pozytywnej energii, pozytywnego przekazu.

Ostatnio będąc smutną, wspominałam coś i powiedziałam do siebie „Koniec z myśleniem o tym bo pęknie mi serce” – to nie jest pozytywny zwrot!! Nieciekawy efekt końcowy, nieciekawy cel ;)!! Dzięki samoświadomości, mogę to skorygować, mogę wyrzuć to ze swojego słownika i nigdy więcej tego nie zasilać.

Celowe wzbudzanie w sobie pozytywnych myśli i słów jest wspaniale, ponieważ zgodnie z Prawem Przyciągania zaczną dołączać do moich myśli, kolejne o podobnej częstotliwości, więc w ten sposób, celowo i świadomie mam wpływ na dominującą energię myśli jaka będzie przepływa przez mój umysł :)

Kocham to!


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *