Jak ominąć uczucie braku podczas przyciągania?

Pytanie mojej czytelniczki: Elżbieto jak obejść pojawiające się uczucie BRAKU tego czego pragnę, w momencie, gdy gdy pracuje nad tym, czego pragnę??? Tworzę wizję marzenia jednak uczucie jego nieposiadania jest bardzo silne! – jak sobie z tym poradzić?? To bardzo utrudnia odczuwanie tej niezbędnej Radości Tworzenia :(

Przekazałam mojej czytelniczce, przykazanie 8 Prawa Przyciągania, w którym wyjaśniam tą kwestię

PRZYKAZANIE NUMER 8:

Zmieniaj wibracje z “nie mam”, na “mam” dzięki krótkiemu zdaniu
“W MOJEJ NOWEJ, ULEPSZONEJ, WERSJI DOŚWIADCZENIA”

80116

Czasem gdy zaczyna się być świadomym twórcą, który CELOWO dobiera słowa i myśli na których wcześniej się nie koncentrował, jego podświadomość stawia opór i mówi coś w stylu “przecież to bujda, wcale tak nie jest” – TO NORMALNE i zdarza się, ponieważ nagle wchodzi się w całkiem nowe wibracje.

Gdy chcesz przyciągnąć np. Szczęśliwy, harmonijny i wspierając związek,
a obecnie jesteś singlem, który zakończył burzliwy związek, to gdy zaczniesz używać słów:

  • Jestem w szczęśliwym związku
  • Mam wspaniałego partnera
  • Czuję się wspierany i kochany

itd….To zamiast pozytywnych odczuć, które chcesz odczuwać, aby stać się wibracyjnym odpowiednikiem i stworzyć takowy związek, możesz zacząć czuć opór, ponieważ Twoja podświadomość, będzie krzyczała “Wcale nie masz wspaniałego partnera! Jesteś sam! No co ty nie widzisz tego, że jesteś sam! Po co się okłamujesz”

W takich sytuacjach mam technikę, dzięki której obchodzi się wszelkie blokady. Za każdym razem zanim zaczniesz świadomie tworzyć i czuć opór zamiast radosnego dostrajania, napisz zdanie “W mojej nowej, ulepszonej wersji doświadczenia ………..(mam, jestem)” i wtedy zacznij pisać o swoich efektach końcowych.

Dzięki temu zdaniu obejdziesz każdy opór, ponieważ Twój umysł nie będzie mógł zakwestionować, tego że mówisz o nowej wersji doświadczenia (a nie o teraźniejszej) A ENERGIĘ I TAK BĘDZIESZ TWORZYŁ W CHWILI TU I TERAZ! :)))

Zawsze tworzysz tu i teraz. Nie ważne czy mówisz o przeszłości, teraźniejszości czy przyszłości. Emanujesz w tej chwili i z tego konkretnego miejsca w Twoim życiu, trwa Twój energetyczny dialog z mocami Wszechświata ustawiając dla ciebie przyszłe doświadczenia.

  • W mojej nowej, ulepszonej wersji doświadczenia zarabiam 50 milionów rocznie
  • W mojej nowej, ulepszonej wersji doświadczenia tworzę z najwspanialszą osobą bajkowy związek
  • W mojej nowej, ulepszonej wersji doświadczenia mieszkam w domu moich marzeń
  • W mojej nowej, ulepszonej wersji doświadczenia podróżuję w najpiękniejsze zakątki świata
  • W mojej nowej, ulepszonej wersji doświadczenia jestem w pełni witalna, zdrowa, pełna energii życia
  • W mojej nowej, ulepszonej wersji doświadczenia otaczają mnie wspaniali ludzie

itd, itd – Pozytywnie piszesz. Pozytywnie odczuwasz. Pozytywnie przyciągasz :)

JESTEŚ WIELKIM TWÓRCĄ!

Zapraszam do pobrania darmowego fragmentu ebooka [Klik]

30_przykazan_okladka (1)

 


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *