2 skuteczne techniki: co zrobić gdy czuje się opór i nie można ruszyć z miejsca

Często jest tak, że chcemy coś zmienić, ale nasze zakorzenione przekonania sprawiają, że zamiast tworzyć pozytywne myśli, tworzymy więcej negatywnych. Polecam dwie techniki:

1. To używanie zdania „W mojej nowej, ulepszonej wersji doświadczenia ………”

To pozwala przeskoczyć wszystkie ograniczenia, jakie znajdują się w umyśle.
Jedna z moich kursantek, pracowała nad tym, aby życie seksualne jej i jej męża znów było pełne namiętności, pełne zmysłowości, pełne zaangażowania.
Jednak nie mogła na początku przeskoczyć tego, że w swoim umyśle ma obecną wersję doświadczenia. Jednak, gdy użyła tego zdania mogła przeskoczyć te ograniczające schematy i zacząć wyobrażać sobie jak doświadcza czegoś innego.

2. To uświadomienie sobie tego co czujemy obecnie i STOPNIOWY dobór, lepszych, bardziej pozytywnych myśli i słów, które pozwolą ci poczuć się dobrze w obszarze, o którym myślisz.

* Jak się teraz czuję?
Czuję się beznadziejnie. Nie mam energii, aby zmienić swój sposób myślenia. Widzę same problemy, utknęłam w miejscu i nie wiem jak to zmienić.

* Dobór lepszych myśli, polepszenie swojego samopoczucia i energii jaką emanuję
– Mogę zdecydować na jakich myślach chce się skoncentrować
– Mogę włączyć relaksującą muzykę i poczuć jak moje ciało odpręża się
– Mogę skoncentrować swoją uwagę na kwiecie w doniczce, który stoi na moim parapecie, dostrzec jego piękno i spokój
– Lubię wiedzieć, że im dłużej będę koncentrowała się na jego pozytywnych aspektach tym więcej spokoju odnajdę w sobie
– Lubię czuć jak polepsza mi się samopoczucie
– Mogę zadbać o mój dom, zrobić gruntowne porządki i czerpać z tego radość, ponieważ czysty dom to czysty umysł. Im więcej harmonii wprowadzam w swoje otoczenie tym więcej mam jej w swoim życiu

KAŻDA myśl, która daje ci coraz więcej poczucia spokoju i harmonii sprawia, iż twoje wibracje wzrastają, a tym samym zmienia się twój dominujący wzorzec. Po kilku dniach zauważysz , że z coraz większą łatwością przychodzi ci czucie się dobrze :) lepiej i lepiej :) Tak właśnie działa Prawo Przyciągania! Jedna myśl przyciąga kolejne podobnie wibrujące.

30_przykazan_okladka (1)


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *