Jak, jak, jak?

Czego oczekujesz od życia?

Umysł PRAGNIE wiedzieć JAK – jak to czego chcesz przyjdzie do ciebie, jak twoje marzenia będą mogły się zrealizować. Umysł jest ograniczony. Ograniczają go AKTUALNE OKOLICZNOŚCI. On na podstawie AKTUALNYCH  okoliczności, kalkuluje sobie co jest możliwe, a co nie.

Przykładowe marzenie: „Posiadanie własnego domu, z dużą działką, pod lasem”

Ile to może kosztować? Ok 500-800 tys, czy dostanę taki kredyt? Jak ja go spłacę? Nie, nie to nie jest dobry pomysł – umysł tak właśnie kalkuluje.

A to rezultat końcowy, każe siłom rządzącym Wszechświatem obmyślić kwestię „Jak”!

https://www.maszke.pl/2014/10/rezultat-koncowy-kaze-silom-rzadzacym-wszechswiatem-obmyslic-kwestie-jak/


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *