SILNE TALIZMANY – dzieją się bardzo miłe rzeczy :) hihi

Dzień dobry, chciałbym zamówić talizman dla 7 czakr w wydaniu damskim dla Malwiny – mojej ukochanej. Bardzo dziękuję za wcześniejsze talizmany (7 czakrochronne), które zakupiłem dla siebie. Dzieją się bardzo miłe rzeczy.

Pozdrawiam,
Seweryn G

 

Przeczytaj także

  1. Talizman ochronny: “Odkąd nosze to cudo dzieją się niesamowite rzeczy!”
  2. Talizmany które zamówiłam są wspaniałe!
  3. “Efekty zmian widać w całej rodzinie” – takie słowa cieszą!
  4. Zaledwie po kilku dniach medytacji i pozytywnej afirmacji, zacząłem cieszyć się z rzeczy których wcześniej nie dostrzegałem
  5. W ciągu dnia dzieją się różne rzeczy, wydarzenia, w których przeżywamy stres lub smutek czy napięciem i co wtedy cala dobra energia pragnień sie ulatnia?

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>