Zmieniając energię jaka “krąży” w Twojej aurze, zmieniasz to co przyciągasz

ZAWSZE. Zmieniając energię jaka “krąży” w Twojej aurze, zmieniasz to co przyciągasz. Jesteś generatorem i odbiornikiem. Żyjesz w polu energii, w którym wszystko jest ze sobą połączone. Dawanie i branie. Branie i dawanie. CIĄGŁA WYMIANA.

Zapraszam na darmowy fragment mojego ebooka 30 przykazań Prawa Przyciągania

myslenie

Przeczytaj także

  1. Zmieniając energię, zmieniasz to co jest do ciebie przyciągane
  2. Myślę, że PROŚCIEJ się nie da wyjaśnić o co chodzi w tym przyciąganiu :-)
  3. Nie musisz szarpać się z okolicznościami zewnętrznymi
  4. Otwieram drzwi, tam gdzie wcześniej były tylko ściany
  5. Energio służ mi

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>