Nie musisz szarpać się z okolicznościami zewnętrznymi

Każdy ma swoją własną, subiektywną rzeczywistość.Własne przekonania na temat świata, który go otacza. To piękne, że każdy z nas może doświadczać „swojego własnego Wszechświata”. Ważne jest, aby obserwować świadomie swoje myśli i udoskonalać swoje przekonania. Twoje życie zawsze będzie manifestacją TWOICH przekonań. Zawsze będzie lustrem, pokazującą Ci Twój wewnętrzny świat. Zmieniając swoje przekonania, zmieniasz to co do ciebie przychodzi. Dużo osób nie potrafi tego zrozumieć: Nie musisz szarpać się z okolicznościami zewnętrznymi. Twoja jedyna praca to praca Z SAMYM SOBĄ – to wszystko.

Zapraszam na 30 przykazań Prawa Przyciągania. Pobierz darmowy fragment e-booka ~KLIK~
30przykazańPrawaPrzyciągania


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *