Marzenia, och marzenia! :)

Jedliście ekologiczne truskawki 2.10?
Ja nadal cieszę się truskawkami, które rosną w mojej kopule szklarni Jestem wdzięczna. Jestem szczęściarą! :)
Zaczynałam jako nastolatka, która nie miała nic, oprócz marzeń.
10 lat temu o tej porze roku, dojeżdżałam tramwajem do pracy za 1000 zł. Jakiś czas później opracowałam plan pracy z każdym pragnieniem, które chciałam urzeczywistnić. Nazwałam je 4 kroki do manifestacji. Odmieniło życie moje i odmienia, każdego z kim mam przyjemność pracować. Zapraszam http://prawo-przyciagania.maszke.pl/moje-projekty-2/szkolenie-cztery-kroki-do-manifestacji/

20171002_12405220171002_124110


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *