Zachowanie innych to ich rzeczywistość i ich twory

Zachowanie innych to ich rzeczywistość i ich twory, ich doświadczenie, ICH MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU….. Skup się na sobie, na swoim życiu, na swoim kontraście, na swoich pragnieniach. Więcej na http://prawo-przyciagania.maszke.pl/jak-byc-w-harmonii/

14080087_1411260468888017_6518016409405112393_n

Przeczytaj także

  1. Aktualne okoliczności to trampolina do większego rozwoju
  2. Tworzysz swoją rzeczywistość oraz rzeczywistość tworzy ciebie
  3. Rozwój dzięki negatywnym doświadczeniom
  4. To prosta zasada − obraźliwe słowa i zachowanie są nie do zaakceptowania
  5. Rzeczywistość jako taka nie istnieje, jest tylko aktualna sytuacja

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>