Za co i kto mnie tak karze?

Ewa „Zawsze gdy spotykało mnie coś bolesnego i złego – kierowałam uwagę na negatywne aspekty nie wiedząc dlaczego to ciągle mnie spotyka, jak w jakimś dramacie (!) i nawet pojawiła się chęć skończenia ze swoim życiem… Szukałam odpowiedzi za co i kto mnie tak kara !!”

Czy Ty, tak samo jak Ewa, zastanawiałeś się dlaczego przychodzi do twojego życia, tyle negatywnych doświadczeń? Co robisz źle? Czy to jakaś kara? Otóż NIE! Kontrast (negatywne doświadczenia) są po to, abyś na ich podstawie stał się najpiękniejszą i najwspanialszą wersją siebie! Jak? Zapraszam do artykułu „Wykorzystaj kontrast do manifestacji swoich marzeń”

Elżbieta Wolna
https://www.maszke.pl/autorka-bloga/


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

One thought on “Za co i kto mnie tak karze?

  1. Elu, z radością czytam każdy e-mail od Ciebie. Zakupione 2 bransoletki chronią mnie tak jak należy, choć kupując je traktowałam to z przymrużeniem oka. Zwłaszcza talizman ochronny w sposób namacalny. Z talizmanem anielskim w zasadzie się nie rozstaję.
    Dziękuję za to że jesteś, że do mnie piszesz.
    Radości w domu i w pracy życzę . Serdeczne uściski Aldona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *