Rozwój dzięki negatywnym doświadczeniom

Kontrast (negatywne sytuacje), to nieodłączna część Twojego ziemskiego życia. Gdybyś nie wiedział czego nie chcesz, nie wiedziałbyś również czego pragniesz. Jak wykorzystać kontrast do szybszego rozwoju? Kliknij w poniższy link: http://prawo-przyciagania.maszke.pl/jak-byc-w-harmonii/

harmonia1 (1)

Przeczytaj także

  1. Jak wygląda radosny rozwój?
  2. Aktualne okoliczności to trampolina do większego rozwoju
  3. Bądź szczęśliwy niezależnie od innych
  4. Kontrast to nieodłączna część Ziemskiego życia
  5. Wybierzcie to szkolenie, a odmieni Wam życie na takie o jakim każdy z Was pragnie, marzy i chcę

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>