Obudź się

Dla ciebie jest Twoja droga, nie da kogoś innego. Dla ciebie jest ona odpowiednia i właściwa. DOBRA WIADOMOŚĆ…nie ma jednej drogi, masz przed sobą nieograniczone możliwości, rzeczywistość jest plastyczna i zmienia się w zależności od tego jakie aspekty obdarzasz w dominującej mierze swoją uwagą. Obudź się.

matrix (1)

Przeczytaj także

  1. Biały cukier powoli zabija Twoje ciało – obudź się!
  2. Jak przebudzić się, gdy od 2 lat nie ma się pracy i dochody takie, że nie da się za nie przeżyć
  3. Jak nie myśleć o braku pieniędzy kiedy sytuacja ta stała się już faktem?
  4. Dziękuję za wolność myśli
  5. Twoje nastawienie warunkuje to, jaka będzie Twoja rzeczywistość

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>