Harmonijny przepływ energii CHI

Harmonijny przepływ energii CHI oznacza dla człowieka zdrowie, radość, szczęście, manifestację sukcesów w każdym aspekcie życia. Jeżeli przepływ energii CHI jest zaburzony, wtedy zaczynają się choroby oraz wszelkie życiowe niepowodzenia.

Wprowadź harmonię w swój system energetyczny. Zacznij od czakry podstawy, czakry sakralnej, czakry splotu słonecznego oraz czakry serca – > http://czakry.maszke.pl/

Elżbieta_Wolna_120_wersja2jpg

Przeczytaj także

  1. Harmonijny przepływ energii przez czakrę podstawy to doskonałe zdrowie i sukcesy materialne
  2. Harmonijny przepływ energii przez czakrę sakralną to radość, spontaniczność, twórczość
  3. Co się dzieje gdy przepływ energii CHI przez Twoje ciało jest zaburzony?
  4. Afirmacja dla czakry splotu słonecznego “Chcę. Umiem. Potrafię. Mogę!”
  5. Twoja wizja to obietnica tego kim będziesz

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>