Wzmacniasz i pomnażasz to na czym się koncentrujesz.

Nowy dzień. Nowa szansa, udoskonalania siebie.
Nie ma nic cenniejszego niż czas jaki jest nam dany. Każdy ma go tyle samo i każdy może koncentrować się na czym tylko chce.
Zastanów się czy dobrze wykorzystujesz czas, który otrzymujesz na nowo każdego dnia. Na co go wymieniasz? Na myśli pełne ciepła i wdzięczności, czy na narzekanie i marudzenie?
Weź odpowiedzialność za swoje myśli i słowa, ponieważ one kreują twoją subiektywną rzeczywistość. Wzmacniasz i pomnażasz to na czym się koncentrujesz.
Dostrzegaj dobro, a będzie go więcej w twoim życiu.
Wyrażaj wdzięczność, a będziesz miał coraz więcej powodów do wdzięczności.
Od kilku dni wracają do mnie piękne słowa, które brzmią „Naucz się być wdzięcznym za dar najmniejszy, a będziesz gotów otrzymywać coraz większe”
Jestem szczęśliwa! :)
Elżbieta Wolna


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *