Moment kreacji

Kiedy chcesz, przyciągnąć coś do swojego życia najważniejsze jest SKUPIENIE. Potrzebny jest odpowiedni czas skupienia, aby mogło włączyć się Prawo Przyciągania. Jeśli chodzi o czas skupienia myśli to prawo przyciągania aktywuje się już po około 17 sekundach, rozważania, wyobrażania sobie, myślenia o danej rzeczy. Każda myśl wibruje i łączy się po jakimś czasie z inną myślą o takiej samej (bądź podobnej wibracji) dzięki Prawu Przyciągania.

Spotkałam się wiele razy z tym że (fizycznie określając to czasowo) gdy myślimy na dany temat te kilkanaście sekund (niech to będzie nawet 15, 16, 17) to w momencie gdy uruchamia się prawo przyciągania (dołączając inną myśl ) TEN MOMENT DOŁĄCZANIA jest chwilą KREACJI.

Jest chwilą gdy cała twoja przyszłość zmienia się, jest chwilą gdy Prawo Przyciągania organizuje wszystkie potrzebne okoliczności i im dłużej kontynuujesz myślenie o danej rzeczy TYM SILNIEJ DZIAŁA Prawo Przyciągania. Z większą łatwością jest wszystko ustawiane (i nie ma tu znaczenia czy to o czym myślisz jest tym czego chcesz bądź nie, po prostu tak działa ten proces)

Dlatego mówię iż ważne jest SKUPIENIE w przypadku chcianej manifestacji oczywiście POZYTYWNE SKUPIENIE :-) Gdy brak tego skupienia, nasze myśli są rozproszone, siła Prawa Przyciągania jest niewielka lub bardzo bardzo mała, a przyciągamy do siebie wyłącznie to co jest aktualnie DOMINUJĄCE (i aktywne) w naszej wibracji.

Znajdź czas każdego dnia, na to, aby usiąść, skupić się i myśleć o tym czego pragniesz, wzbudzając w sobie pozytywne uczucia. Po prostu zapisz sobie, iż o tej czy o tej godzinie będziesz miał czas wczuwać się w swoją wibracyjną rzeczywistość. Jeżeli tego nie zrobisz, nie zapiszesz sobie, zapomnisz o tym, a twoja rzeczywistość nie będzie mogła zmienić się.

____________________________________________________

Elżbieta Wolna (Maszke) – prowadząca blog.
Autorka rewolucyjnych szkoleń radosnego rozwoju osobistego wykorzystującego siłą Prawa Przyciągania >

Autorka poradników:

  • Jak zwiększyć o 200% szanse na realizację swoich marzeń za pomocą Prawa Przyciągania. Przeczytaj >

130 pyt odp mock up

  • Odkryj PRAWDZIWE źródło swoich problemów i rozwiąż je raz na zawsze.Przeczytaj >

Elżbieta_Wolna_120_wersja2jpg

  • Jak stworzyć SKUTECZNĄ Mapę marzeń i zrealizować swoje marzenia.Przeczytaj >

mapa_marzen_ela_wolna1

____________________________________________________

 


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *