Klucz do wszelkiego sukcesu

Gdy chcesz zbudować najwspanialszy mur, nie zaczynasz od samej budowy muru. Nie mówisz, zbuduję największy, najwspanialszy mur, jaki kiedykolwiek został zbudowany. Nie zaczynasz od tego, tylko mówisz: “Położę tą jedną cegłę tak idealnie, jak tylko cegła może zostać położona. Nie będzie na powierzchni Ziemi lepiej położonej cegły niż ta, którą ja położę” Robisz tak każdego dnia i wkrótce …… masz przed sobą najwspanialszy mur…

Gdy myślisz o zbudowaniu muru (który jest metaforą, osiągnięcia Twojego celu), możesz być przerażony jak wielki wysiłek cię czeka, jednak gdy rozłożysz tą budowę (osiąganie celu) na mniejsze części (pojedyncze cegły) i każdą najmniejszą czynność będziesz wykonywał z pełnym zaangażowaniem, najlepiej jak tylko potrafisz, nawet się nie obejrzysz gdy postawisz najwspanialszy, największy, najlepszy mur jaki widział ten świat :)

TO JEST KLUCZ DO WSZELKIEGO SUKCESU

WILL SMITH

 

Przeczytaj także

  1. Najmniejsza zmiana, zmienia wszystko..
  2. 9. Przyczyna braku sukcesu
  3. Lekcja 5/5 [Jak wejść w harmonię ze swoimi pragnieniami, klucz do skutecznych afirmacji]
  4. Ludzie sukcesu
  5. Motywacja w drodze do sukcesu!

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>