Czy wiesz jak oczekiwać napływu dobra?

To jak się w danej chwili czujesz ma ogromne znaczenie i czas zaprzestać używać zewnętrznych okoliczności jako pretekstu do tego, aby nie móc poczuć się OK. Narodziłeś się w tym ciele dostając za przewodnictwo wspaniały system emocjonalny, to on mówi ci z największą dokładnością czy wibracja jaką aktualnie tworzysz jest wibracją pozytywną czy też negatywną, dlatego możesz być świadomy czy przyszłe okoliczności jakie nadejdą do twojego doświadczenia będą pozytywne czy też negatywne.

Przecież wiesz z czym czujesz się dobrze, co sprawia ci radość i przyjemność, a co nie. Więcej docenienia w twoim życiu, więcej uznania, więcej wdzięczności, na tym powinieneś się koncentrować.

  • Kiedy masz okazję chwalić RÓB TO
  • Kiedy masz okazję skrytykować NIE RÓB TEGO, w zamian pomyśl o czymś co lubisz, zajmij umysł czymś innym, pobaw się z ulubionym zwierzakiem, obejrzyj ulubiony film i rób to tak długo, aż poczujesz się super!

Podejmij decyzję, iż teraz czas najwyższy, aby zacząć w pełni korzystać ze swojego systemu emocjonalnego i tworzyć w każdej dziedzinie swojego życia, odpowiednią bardziej pozytywną wibrację.

Nie ważne co było wczoraj, nie ważne co było 5 minut, minutę temu, ważne jest tylko to co jest W CHWILI TERAŹNIEJSZEJ, TU I TERAZ. Nie masz wpływu na swoją wibrację jaka będzie za 10 minut, ale masz wpływ na wibrację jaką tworzysz TERAZ, a tak naprawdę zawsze jest TERAZ….

Oczekuj napływu DOBRA do swojego doświadczenia. Czy wiesz jak oczekiwać??? Oczekiwać to wyjść swoimi myślami mu na przeciw! :)

Przeczytaj także

  1. Masz kontrolę nad swoim życiem, musisz tylko nauczyć się wybierać pozytywne myśli i pozytywne słowa reszta się do ciebie dopasuje
  2. Kontrastowa sytuacja i dwie możliwości kierunku uwagi (dobra, zła)
  3. Skup się na tym CO CZUJESZ, gdy o czymś myślisz
  4. Rzeczywistość jako taka nie istnieje, jest tylko aktualna sytuacja
  5. Swobodny przepływ dobra do Twojego świata

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>