W jakim celu pojawiłeś się tutaj

Każdy posiada swoją własną tzw. RZECZYWISTOŚĆ WIBRACYJNĄ, (nie możesz jej dotknąć, powąchać, zobaczyć swoimi oczami, posmakować, ale możesz się WCZUĆ w nią swoimi uczuciami i w taki sposób przyciągać manifestację tego co się w niej znajduje do tej fizycznej czasoprzestrzeni)

Jest to miejsce, gdzie znajdują się stworzone wibracyjne odpowiedniki każdej, nawet najmniejszej rzeczy o jaką kiedykolwiek prosiłeś. Jest to rzeczywistość gdzie znajdują się same najwspanialsze rzeczy, cechy, osoby, sytuacje dla ciebie.

Jest to tylko i wyłącznie Twoja rzeczywistość.

Kiedy doświadczasz kontrastu oraz kiedy widzisz coś czego pragniesz, wysyłasz z siebie wibracyjną prośbę o stworzenie tego i także natychmiastowo zostaje stworzona ta rzecz, która znajduje się gotowa w twojej wibracyjnej rzeczywistości i tylko czeka, aż się z nią zestroisz!

Jednak zestrojenie się nie jest tak istotne w rozwoju, w powiększaniu tej rzeczywistości, ponieważ rozwija się ona poprzez twoje doświadczanie życia.

Zestrojenie się jest istotne w celu DOŚWIADCZENIA tego co stworzyłeś TUTAJ w tej fizycznej rzeczywistości. To jest radosny rozwój!! To pozwala ci się cieszyć z wszystkiego co stworzyłeś.

Jeśli nie dostroisz się do tego co stworzyłeś, to nic się nie stanie, nie doświadczysz tylko tych pragnień w fizycznej czasoprzestrzeni, natomiast kiedy wycofasz swoją uwagę z tego fizycznego ciała i znów całym sobą zaistniejesz w nie fizycznym wymiarze doświadczysz wszelkich wspaniałości jakie stworzyłeś w wyniku aktualnego życia fizycznego!! Czy ty rozumiesz jakie to jest fantastyczne???

W jak cudownym celu pojawiliśmy się tutaj??? Każde doświadczenie życia, przyczynia się do ogromnego rozwoju CIEBIE :)

Zapraszam cię do INDYWIDUALNEJ współpracy gdzie przez 4 dni będę pracowała z tobą
nad dostrojeniem się do 2 TWOICH PRAGNIEŃ.

  • Dom?
  • Związek?
  • Podróż?
  • Wszelka materialna rzecz?
  • Zdrowie i witalność ciała?

Czego pragniesz? Wybierz, a pokażę Ci 4 kroki dzięki, którym dostroisz się do KAŻDEGO PRAGNIENIA. Zapraszam > 4 kroki do manifestacji pragnień


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *