W jaki sposób następuje twój rozwój?

Kiedy stykasz się z kontrastem w swoim życiu, kiedy widzisz czy też osobiście doświadczasz to czego nie chcesz, to bez pomocy słów wysyłasz z siebie wibracyjną prośbę o ulepszone doświadczenie, czyli wykonujesz krok pierwszy manifestacji pragnień: PROSISZ. Ty, który istniejesz jednocześnie w wymiarze nie fizycznym, jesteś dokładnie wręcz perfekcyjnie świadomy prośby jaka została wysłana wibracyjnie z ciebie w wymiarze fizycznym i skupiasz na niej swoją uwagę, dosłownie stajesz się wibracyjnym odpowiednikiem tego czego chcesz doświadczyć.

Twój nie fizyczny aspekt rozwija się z powodu doświadczeń fizycznych!

To o ten rozwój chodzi, to odwieczny i bardzo radosny rozwój, dlatego wracamy ponownie, aby zdobywać nowe doświadczenia, bo to one są największym szczęściem i radością. Oczywiście, możesz powiedzieć: ale ja jestem nieszczęśliwy, więc co ty mówisz o bardzo radosnym rozwoju, lecz musisz wiedzieć, że dzieje się tak wtedy gdy nie podążasz swoją uwagą za swoim pragnieniem będąc w tej fizycznej czasoprzestrzeni, gdy nie próbujesz dostroić się do niego wibracyjnie wtedy owszem cierpisz lecz wiedz, że na własne życzenie.

Musisz wiedzieć, że nawet wtedy gdy nie odczuwasz fizycznej radości Twój rozwój jest cały czas kontynuowany, bo za każdym razem kiedy o coś prosisz (a prosisz wiele, wiele, razy w ciągu dnia), Ty w wymiarze nie fizycznym stajesz się wibracyjnym odpowiednikiem tego pragnienia i wiesz co się dzieje?

Od razu doświadczasz odpowiedzi na to pragnienie, ponieważ w wymiarze nie-fizycznym, w wymiarze absolutu nie istnieje czas, w przeciwieństwie do tej fizycznej czasoprzestrzeni. Ty nie fizyczny tak bardzo świadom doświadczeń jakich doświadczasz w postaci fizycznej natychmiast stajesz się tą ulepszoną wersją o jaką prosisz!


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *