To jest istotą twojego pojawienia się tutaj

Większość osób myśli, iż są albo żywi albo martwi, albo są fizyczni albo nie fizyczni lecz tak to nie jest. Zanim pojawiłeś się w tym fizycznym ciele istniałeś jako nie fizyczna energia i z tej właśnie perspektywy rozwinąłeś część swojej świadomości i skupiłeś ją na tym co fizyczne.

Tą część świadomości, która skupia się na tym co fizyczne znasz jako siebie w tym ciele. Pozostała część twojej świadomości nadal znajduje się w wymiarze nie fizycznym i teraz NAJWAŻNIEJSZE Ty nie fizyczny i Ty fizyczny istniejecie JEDNOCZEŚNIE, dlatego nie możesz być żywy bądź martwy ponieważ istniejesz cały czas.

To nie jest tak że przed narodzinami byłeś nie fizyczny, teraz jesteś fizyczny, a później znowu będziesz nie fizyczny. Teraz kiedy jesteś tu to tylko dlatego, iż część twojej świadomości, twojej energii skupia swoją uwagę na tym fizycznym ciele i dzięki doświadczaniu życia rozwija się…

Kiedy z perspektywy nie fizycznej skupiłeś się na tym co fizyczne, kiedy osiągnąłeś świadomość nowego środowiska poprzez jego doznawanie twój nie fizyczny aspekt nie przestał istnieć, a wręcz przeciwnie zaczął się jeszcze bardziej rozwijać dzięki tej fizyczności i doświadczeń w tej
czasoprzestrzeni.

To jest istotą twojego pojawienia się tutaj:

Rozwój, odwieczny rozwój poprzez doświadczanie życia


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *