Jak spełniać marzenia

Oto jak krok po kroku uczę spełniania marzeń:

  1. Zacznij od stworzenia Mapy Marzeń (napisałam poradnik, w jaki sposób stworzyć skuteczną Mapę Marzeń >)
  2. Wprowadź i utrzymuj harmonię w 3 obszarach, na które masz 100% wpływ (więcej)
  3. Naucz się jak być w harmonii 24 godz/h nawet wtedy gdy otaczają cię negatywne sytuacje (więcej)

Całą moją wiedzę, odnajdziesz na > https://pozytywnysklep.com/kategoria-produktu/rozwoj-osobisty/

Twoje życie się zmieni! To nie magia, to energia, a Ty żyjesz w ogromnym polu energii i każdej minucie trwa Twój energetyczny dialog z Energią Życia i albo pozwalasz na swobodny przepływ doświadczając tego co najlepsze dla ciebie, albo blokujesz przepływ doświadczając braku.

To TY WYBIERASZ, PONIEWAŻ TY DECYDUJESZ JAKIE MYŚLI I JAKIE SŁOWA WYPEŁNIAJĄ KAŻDY TWÓJ DZIEŃ.

Przykładowa opinia po skończonej współpracy:

Po czterech dniach spędzonych z Elą, mogę powiedzieć jedno. Warto, warto i jeszcze raz warto. Przyznam, że przed szkoleniem nie byłam zielona w tym temacie i zadania nie sprawiły mi szczególnej trudności. Ela przekazała wszystko w bardzo prosty sposób i to jest naprawdę wszystko, co musisz wiedzieć o świadomym  przyciąganiu. Sama zdałam sobie również sprawę, jak wiele blokad jeszcze mam w sobie. Samo szkolenie, pozwala się skoncentrować na tym co najważniejsze.

Już po pierwszym zadaniu pojawiła się możliwość ciekawiej pracy(jedno z pragnień nad którymi pracowałam). To było niesamowite uczucie i niby wiem, jak to działa, ale pojawiło się zaskoczenie. Wiedziałam, że w końcu coś ruszyło z miejsca. Ela jest wspaniałą, ciepłą osobą, a jej pozytywną energia nakręca do działania. Właśnie przymierzam się do kolejnych szkoleń i czuję, że w końcu ruszę z ważnymi dla mnie sprawami. Polecam wszystkim z całego serca. Gabriela

Opinia o szkoleniu > 4 kroki do manifestacji

 

Przeczytaj także

  1. Już po pierwszym zadaniu pojawiła się możliwość ciekawiej pracy (jedno z pragnień nad którymi pracowałam). To było niesamowite uczucie i niby wiem, jak to działa, ale pojawiło się zaskoczenie.
  2. Twoje marzenia mogę spełniać się z łatwością
  3. W prosty sposób pokazałaś mi jak formułować swoje marzenia do Wszechświata, aby ich rezultat był pomyślny
  4. Marzenia z przeszłości są moją rzeczywistością, marzenia z teraźniejszości także nią będą!
  5. Marzenia, och marzenia! :)

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>