W każdej chwili możesz sprawdzić stan swoich wibracji

Twój najlepszy przyjaciel, to Twój system emocjonalny. Jest genialny, dzięki niemu masz fizyczne odczucie częstotliwości tworzonych przez ciebie wibracji. Kiedy czujesz negatywną emocję, nie bój się! Powinieneś sobie pogratulować, że jesteś świadomy tego co odczuwasz i wiedz, że masz pełną kontrolę nad tym jak chcesz się czuć, masz pełną kontrolę więc nad częstotliwością swojej wibracji.

Kiedy zdasz sobie sprawę z odczuwania w sobie negatywnych odczuć, zatrzymaj swoje myśli i powiedz do siebie: „Odczuwam negatywne emocje, co oznacza iż przyciągam do siebie coś czego nie chcę, CO JEST WIĘC TYM CZEGO CHCĘ DOŚWIADCZYĆ W SWOIM ŻYCIU???”

1. Niechaj Twoją główną intencją, każdego dnia będzie chęć czucia się dobrze.

2. Dbaj o swoje dobre samopoczucie, dbaj o emocje jakie odczuwasz.

3. Kieruj swoją uwagę w stronę rzeczy, sytuacji, osób które możesz obdarzyć docenieniem i pozytywną uwagą.

4. Mów sobie często: Lubię czuć się dobrze, lubię być szczęśliwy i uśmiechnięty, świadome życie przynosi mnóstwo radości, chcę celowo wzbudzać w sobie, jak najlepsze odczucia, a potem podążać za nimi swoją uwagą.


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *