Co jeśli chcesz stworzyć inną, lepszą wersję życia?

Najważniejsze jest to na czym koncentrujesz swoją uwagę, to w jakim kierunku podąża Twoja energia. Chcąc zmienić swoje życie musisz zacząć koncentrować się NA SYTUACJI, W KTÓREJ CHCESZ SIĘ ZNALEŹĆ musisz całą swoją energię skierować w stronę życia jakim chcesz żyć. Nie jest możliwe, abyś zmienił swoją obecną sytuację, myśląc o tym co jest obecnie. Nie osiągniesz innych rezultatów postępując ciągle w ten sam sposób.

Co robi większość???

Wszystkie swoje codzienne myśli, kieruje w stronę AKTUALNYCH zewnętrznych okoliczności, mówiąc to jest moja rzeczywistość, to jest PRAWDA – nic bardziej błędnego, zewnętrzne okoliczności wyglądają tak jak wyglądają bo w przeszłości takie konkretne aspekty obdarzyłeś swoją uwagą i tyle. Zazwyczaj również w większości czasu myślimy o tym czego NIE chcesz, czego Ci brakuje, koncentrujesz się na brakach i Twoja energia również podąża w stronę braków, tworzy się błędne koło.

PAMIĘTAJ:

Energia podąża za Twoją uwagą, energia tworzy, jeśli chcesz stworzyć inną lepszą wersją swojego życia, Twoja uwaga musi koncentrować się na wszystkich pozytywnych aspektach tego życia, którego pragniesz. Twoje nowe życie TWOJA NOWA ULEPSZONA WERSJA ŻYCIA, jakiej chcesz doświadczać musi stać się przedmiotem Twojej POZYTYWNEJ uwagi.

Zapraszam na artykuł dodatkowy: Niektórzy zalecają afirmować coś tak długo, aż się spełni, a inni 21 dni i odpuścić. Jak to jest z tymi afirmacjami?


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *